Dostawa i płatność

 1. OFEROWANE METODY PŁATNOŚCI
  1. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. Dostępne formy płatności:
   1. Płatność za pobraniem
   • Płatność na konto sprzedawcy
   • Płatność kartą płatniczą:
    • Visa
    • Visa Electron
    • Mastercard
    • MasterCard Electronic
    • Maestro
 1. W przypadku wyboru przez Usługobiorcę sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub płatności kartą płatniczą – czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.
 2. *** PŁATNOŚĆ RATALNA ***
  P.T.H Stamar Łukasz Chmielewski występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem P.T.H Stamar Łukasz Chmielewski.

  Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

 3. ***LEASING***
  P.T.H Stamar Łukasz Chmielewski występujący w roli pośrednika  informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji lesingu na zakup towarów i usług oferowanego przez Lease Link sp. z.o.o, udostępnia swoim Klientom wniosek lesing na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o leasing na zakup towarów i usług  zawartych przez Lease Link sp.z.o.o. za pośrednictwem P.T.H Stamar Łukasz Chmielewski. 

  Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na leaselink.pl/obowiazek-informacyjny
   

 4. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

  2. OFEROWANE METODY WYSYŁKI

    1. Klient może skorzystać z następujących metod dostawy lub odbioru zamówionego Produktu:
     1. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa, darmowa wysyłka kurierska w przypadku zamówień powyżej kwoty 499,99zł brutto i płatności z góry.
     2. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Stamar Chmielewski Łukasz ul. Sienna 13, 26-600 Radom